BEZPŁATNY WEBINAR

Inwestowanie w Startupy

wtorek 1 lutego, 20:30-21:30

 • Poznaj autorską metodę 5 KROKÓW inwestowania w startupy opracowaną przez Macieja Filipkowskiego.
 • Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 • Skorzystaj z 20% zniżki na kurs, którą specjalnie dla Ciebie przedłużyliśmy do 1.02

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych do celów związanych z organizacją webinaru oraz do celów marketingowych, zgodnie z Polityką Prywatności.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź kurs Inwestowanie w Startupy

 

Zawsze chciałeś inwestować w startupy, ale brakuje Ci wiedzy i doświadczenia, aby zrobić pierwszy krok?

Jako przedsiębiorca lub C-level manager umiesz zarządzać swoimi aktywami. Chętnie poszukujesz nowych, przynoszących zyski inwestycji.

Doskonale wiesz, jak łatwo stracić pieniądze, gdy nie dysponuje się odpowiednią wiedzą i profesjonalnym know-how.

Obserwujesz doświadczonych aniołów biznesu i chciałbyś, tak jak oni, zacząć inwestować w startupy. Jednak na samą myśl o wejściu w ten nieznany świat i zaryzykowaniu ciężko zarobionych środków odczuwasz stres i niepewność.

Nie wiesz, od czego zacząć, komu zaufać i skąd czerpać wartościowe informacje...

Moje doświadczenie inwestycyjne buduję już od ponad dekady. Udało mi się m.in zainwestować z super projekty takie jak booksy, duże firmy takie jak morele, energię słoneczną, zanim była modna,  czy małe i nieznane szerszemu gronu spółki, które wypłacają mi regularnie dywidendę.

Mam za sobą też kilka niemałych porażek, które nauczyły mnie więcej niż odniesione sukcesy. 

Chciałbym podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, które do tej pory zdobyłem.

Jest wiele miejsc, gdzie można stracić pieniądze, a startupy są jednym z nich. Uniknij tego ryzyka - zapisz się na kurs, podczas którego przekażę Ci niezbędną wiedzę dotyczącą inwestowania.

Zarabiaj na Startupach - 5 niezbędnych kroków do sukcesu.

Jeśli dysponujesz kapitałem do zainwestowania, ale nie wiesz, od czego zacząć lub ogranicza Cię obawa przed utratą pieniędzy, to ten kurs jest stworzony dla Ciebie. W jego trakcie poznasz między innymi:

01
Proces oceny startupu

Powiem, na co zwrócić uwagę przy ocenie potencjału startupu, aby uchronić się przed porażką inwestycyjną.

02
Proces budowy portfela

Zdradzę, jakie techniki i zasady stosują doświadczeni inwestorzy przy budowaniu portfeli inwestycyjnych.

03
Najbardziej kosztowne błędy

Omówię najgorsze i najbardziej kosztowne błędy początkujących inwestorów oraz podpowiem, jak ich uniknąć.

Czeeeść! Jestem Maciej Filipkowski

i od ponad dekady buduję swoje inwestorskie doświadczenie. Skoro tu jesteś,  to pewnie chcesz zgłębić tajniki inwestowania w startupy. Szczerze mówiąc, odradzam. A przynajmniej na razie, póki nie wiesz, jak robić to dobrze. 

Rozwiązaniem na Twoją bolączkę jest mój kurs, podczas którego zyskasz niezbędny      know-how do podjęcia wyzwania, jakim jest zbudowanie portfela inwestycyjnego opartego na startupach. 

Jeśli brakuje Ci wiedzy i doświadczenia, aby zacząć realizować cel, warto poszukać kogoś, kto je posiada. Przez lata udało mi się zainwestować w przełomowe projekty i duże firmy (booksy, morele), a także małe, nieznane nikomu spółki, które potem podbiły rynek. Niektóre startupy z mojego portfela regularnie wypłacają mi dywidendę, która starczy na więcej niż chlebek z masełkiem. 

Oczywiście nie jestem nieomylny i po drodze popełniłem też kilka inwestorskich faux-pas. Chętnie Ci o nich opowiem i podzielę się wnioskami, które wyciągnąłem. Dzięki temu może Ty nie zrobisz tych samych błędów.

Jeśli możesz, to nie zwlekaj i już dziś zapisz się na ten kurs. Może dzięki nowo zdobytej wiedzy nie ominie Cię inwestycja, której pozazdrości Ci niejeden doświadczony            business angel. 

Wybrane firmy, w które zainwestowałem 

Dzięki tym inwestycjom zdobyłem wiedzę i praktyczne doświadczenie, które w całości przekażę uczestnikom mojego kursu.

Moduły Kursu

Pełen zakres tematyczny kursu zostanie opracowany wraz z osobami, które zakupiły dostęp w przedsprzedaży.

1

Moduł 1: Podstawy

Istnieją pewne fundamentalne zasady, których nauczyłem się w toku inwestowania. Przekażę Ci, jaka jest moja teza inwestycyjna, jakich founderów szukam w firmach oraz jaki zespół wsparcia powinieneś zbudować wokół siebie, aby rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem.

2

Moduł 2: Ryzyka

Zanim zaczniesz inwestować w startupy, powinieneś dokładnie poznać ryzyka związane z tym procesem. W tym module opowiem Ci, kiedy nie warto inwestować w startupy i jak uchronić się przed stratą pieniędzy. Na konkretnych przykładach nieudanych inwestycji pokażę, jak unikać pustych spółek oraz jak nie dać się nabrać na rozdmuchane prezentacje inwestorskie.

3

Moduł 3: Proces oceny Startupu

W przejrzysty i szczegółowy sposób będę omawiał mój proces oceny startupu, na który składają się między innymi analizy ryzyk, analizy potencjału inwestycji, analiza cash flow biznesu oraz ocena kompetencji zespołu. Podpowiem, jak inwestować głową, a nie emocjami. 

4

Moduł 4: Procesy budowy i kontroli portfela inwestycyjnego

W tym module dowiesz się, jak budować umowy inwestycyjne, wspierać swoje spółki w rozwoju, jakich raportów od nich wymagać, jak kontrolować swoje inwestycje, oraz mądrze angażować się w rady nadzorcze i zarząd. Omówię niuanse i pułapki kolejnych rund inwestowania. Dowiesz się, kiedy warto dokładać do swoich inwestycji oraz na jakie zapisy w umowach należy zwracać uwagę.

5

Moduł 5: Wyjście

Czy rzeczywiście tylko 1 na 10 startupów ma szansę na sukces? W tym module przedstawię zasady inwestycyjne, których warto się trzymać, decydując się na sprzedaż udziałów. Wyjaśnię, kiedy jest na to najlepszy moment oraz jak rozliczyć podatki, wynikające z udanych oraz nieudanych exitów.

6

Moduł 6: Goście i materiały dodatkowe

Chcąc dać Ci jak najszerszy obraz inwestowania w startupy, postanowiłem zaprosić do współtworzenia kursu innych inwestorów, którzy mogą poszczycić się bardzo bogatym doświadczeniem. Ponadto podzielę się z Tobą moją bazą wzorów dokumentów, szablonów umów i kalkulatorów, którymi posługuję się na co dzień.

Bonusy w przedsprzedaży Kursu

Kupując kurs w przedsprzedaży otrzymasz unikalny pakiet bonusów niedostępnych po dniu premiery.

Społeczność ZSB

Otrzymasz roczny dostęp do zasobów Społeczności ZSB, wraz z materiałami Premium i zaproszeniem do zamkniętej grupy SLACK. Wartość tego pakietu to aż 1230 zł.

Wpływ na merytorykę

Każdy inwestor mierzy się z innymi wyzwaniami i rozterkami. Dołączając w przedsprzedaży, będziesz mógł dopasować elementy kursu pod Twoje indywidualne potrzeby!

Najniższa możliwa cena

Dołączając do kursu w przedsprzedaży, otrzymujesz go za najniższą cenę! Gwarantujemy, że taka oferta już się nie powtórzy.

Dlaczego warto zapłacić za ten kurs 10,000 złotych?

Bo dzięki niemu zaoszczędzisz kilkaset tysięcy złotych, jeśli nie więcej, które mógłbyś stracić na nieudanych inwestycjach w startupy i szybko rosnące spółki. 

Tylko do końca lutego 2022 specjalna, przedsprzedażowa oferta -10%. 

Cena dołączenia będzie rosła o 1001 zł co miesiąc, aż do premiery kursu w marcu 2022.

Cena Regularna

Tyle będzie kosztował kurs po dniu premiery

10.000

 zł z VAT

 • Stały dostęp do kursu
 • Materiały dodatkowe
 • Faktura VAT 23%

Promocja

Przedsprzedaż

Promocja -10% tylko do 28.02.2022

8.999

zł z VAT

 • Najniższa możliwa cena
 • Roczny dostęp do Społeczności ZSB
 • Wpływ na zawartość kursu
 • Kursowe Q&A z Maciejem
 • Stały dostęp do kursu od dnia premiery
 • Materiały dodatkowe
 • Faktura VAT 23%