Popatrz na swój biznes z innej,
dojrzałej perspektywy.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Co gwarantujemy?

Pomagamy właścicielom firm myśleć o swoim biznesie w sposób holistyczny

Pokazujemy możliwości rozwoju i rozszerzamy perspektywę.

Dajemy narzędzia, które pozwalają efektywniej podchodzić do wyzwań i rozwiązywania problemów.

Kim jesteśmy?

Trzech praktyków, którzy znają biznes od podszewki.
Mamy doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu i zarządzaniu firmami.

Nasze wartości

Slide Background
Slide Background
Slide Background

Co robimy?

Wspieramy przedsiębiorców i właścicieli firm w budowaniu pewności biznesowej. Pokazujemy ścieżki, które prowadzą do efektywnego działania i lepszego leadershipu. Kwestionujemy status quo i zadajemy naprawdę trudne pytania.

Slide Background
Slide Background

Ludzie tworzą sukces.

Biznes to przede wszystkim ludzie. Dlatego opieramy naszą współpracę na zaufaniu i partnerstwie. Podczas konsultacji biznesowych wychodzimy poza excele i raporty, nawiązujemy relacje z Tobą i Twoimi zespołami. Szczegółowo analizujemy wyzwania i wspólnie z Tobą szukamy rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. 

Jeśli chcesz się rozwijać, musisz zrobić
coś innego niż większość.

LaksHmi Mittal - dyrektor generalny ArcelorMittal

Czy wiesz, że większość przedsiębiorców wzbrania się przed zewnętrznym wsparciem dla swojego biznesu?

A Ty?

Jesteś na tej stronie, szukasz nowych rozwiązań i możliwościRobisz coś innego niż większość ludzi.

Zobacz, jak przebiega współpraca z nami

Nasza współpraca podczas konsultacji biznesowych

1

POZNAJMY SIĘ - PIERWSZA KONSULTACJA

Chcemy Cię poznać. Umów się na rozmowę, podczas której opowiesz nam o sobie, biznesie, ambicjach i wyzwaniach.

2

ANALIZA SYTUACJI I STRATEGIA

Stworzymy dopasowany do Twoich potrzeb plan działania. Skupimy się na realnych trudnościach, zaproponujemy efektywne strategie i narzędzia.

3

ZMIANA

Możesz na nas liczyć. Skutecznie wesprzemy Cię w procesie zmiany.

Umów się na konsultację

Chcesz zrobić pierwszy krok na drodze do rozwoju biznesowego?
Skorzystaj z niezobowiązującej konsultacji. Podczas rozmowy określimy Twoje wyzwania i kierunek działania.

Poznaj nas

Maciej Filipkowski

Pierwsze lekcje biznesu i budowania przedsiębiorczych relacji przyswoiłem, gdy pracowałem jako barman w nowojorskim klubie. Byłem trochę jak Tom Cruise w filmie Koktajl. Kolorowe drinki szybko zmieniłem na dobrze skrojone garnitury i odległe podróże służbowe. Przez ponad 20 lat piastowałem wysokie stanowiska w globalnych korporacjach, takich jak DELL i Samsung. Stałem się ekspertem wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Maciej Kłosiński

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w wielu branżach jako menedżer, doradca oraz inwestor, w tym w obszarze energetyki odnawialnej w oparciu o technologie wielkoskalowych parków fotowoltaicznych, energetyki wiatrowej oraz kolektorów słonecznych. 

Aster Papazyan

Posiadam 25-letnie doświadczenie w pracy w różnych organizacjach w tym high-tech na rynku B2B. Karierę w korporacjach zaczynałem w strukturach rynku B2C w Orange, gdzie zajmowałem stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Następnie przez 7 lat w firmie Dell jako Dyrektor Sprzedaży zarządzałem działem handlowym odpowiedzialnym za biznes korporacyjny oraz zbudowanie kanału partnerskiego.

Ile muszę zainwestować?

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy, że Twoje wyzwania są jedyne w swoim rodzaju. Dlatego dopasowujemy zakres usług i rozwiązań do faktycznych potrzeb i celów.

Umów się...

Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby sprawdzić, jak możemy Cię wesprzeć w działaniach biznesowych.

Opinie

Współpraca z Maciejem jest wymagająca. Przede wszystkim ze względu na to, że zazwyczaj dotyka ograniczeń nie tylko biznesowych, ale także wynikających z nas samych: osobistych, mentalnych, rodzinnych.

Lubię wyzwania, wymagające szczerej rozmowy. Maciej okazał się lustrem. Ułatwił mi dostrzeżenie i zrozumienie nieraz trudnych i wymagających prawd. Przedsiębiorcy to zazwyczaj osoby o silnym charakterze. Często nie słyszą, co do nich mówią inni. Od Macieja po pierwsze nauczysz się, że taki fenomen istnieje. Kiedy mówi Maciej, to słyszysz. Po drugie pomoże Ci przeanalizować i zrozumieć, co słyszysz, dzięki przenikliwym pytaniom. Zaczniesz analizować konsekwencje różnych działań i opracujesz rozwiązania.

Marcin Ejma
CEO Eagle Group / MachinePortal.com

"

Polecam współpracę z Maciejem ze względu na jego obszerną wiedzę z zakresu zarządzania firmą oraz zasobami ludzkimi. Spotkania dają możliwość spojrzeć na swoją firmę z innej perspektywy oraz zweryfikować priorytety.

Spotkania z Maciejem odbywały się w komfortowej i luźnej atmosferze. Prowadzone były na zasadzie rozmowy, gdzie zadawane pytania miały wyznaczać drogę przemyśleń, również po zakończonym spotkaniu. Na uwagę zasługuje umiejętność Macieja w zakresie obrazowego przedstawiania omawianych zagadnień. Głównymi korzyściami wynikającymi ze współpracy jest praktyczna wiedza z  zakresu wdrażania nowych pracowników do zespołu, wraz z przekazywaniem wartości firmy oraz wspólnie wypracowana perspektywa wzrostu spółki – gdzie w określonych warunkach, mniej znaczy więcej. 

Damian Skobel
GreenMax

"

Współpraca z Maciejem była bardzo ciekawą przygodą. Poprzez naszą współpracę, podniosłem moje umiejętności interpersonalne, co przełożyło się na lepsze decyzje w rekrutacjach do zespołu Spokey. 

Pozwoliła mi na poszerzenie moich perspektyw. Maciej dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu był w stanie przedstawić mi jak makroekonomia oraz handel międzynarodowy wpływają na moją firmę, oraz jak mogę lepiej radzić sobie z wyzwaniami, które są przede mną. Sporo czasu poświęciliśmy na rozpracowywanie budowania wartości ekonomicznej firmy oraz na to, jakie determinanty wpływają na tę wartość najbardziej. 

Piotr Kania
CEO Spokey

"