Wartościowy network, praktyczna wiedza i niezbędne narzędzia, dzięki którym zaprojektujesz swój biznesowy wzrost. 

Ty budujesz wartość społeczności ZSB

Bezczynność nie generuje sukcesu. W ZSB doskonale wiemy, że wartościowe społeczności to główny katalizator zmian. Dlatego chcemy zaprosić Cię do współtworzenia networku, którego połączone strategie, wiedza i doświadczenia, pomogą rozwinąć Twój biznes.

Wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, uzupełniamy swoje kompetencje, dzielimy rozwiązaniami, które działają w życiu i biznesie.

Rozwiązania problemów biznesowych, nowe perspektywy, umiejętności i wartościowa społeczność. Dołącz do społeczności ZSB i odkryj prawdziwy potencjał Twojej firmy.

Od zera do biznesu

Dopiero rozpoczynasz ścieżkę przedsiębiorcy i szukasz sprawdzonych sposobów na prowadzenie i rozwijanie biznesu. Dzięki aktywnej społeczności, merytorycznemu i praktycznemu wsparciu, prędzej osiągniesz założone cele. 

Skalowanie biznesu

Twój biznes ma się rozwijać, zwiększać przychody, a jego wzrost powinien być płynny i nieograniczony. Kluczem do skalowania firmy są wartościowe relacje. Będąc w ZSB, masz dostęp do wiedzy, doświadczeń i strategii, które pomogą w drodze na szczyt. 

Wyjście z biznesu

Łatwo jest stać się niewolnikiem swojej firmy. Proponujemy Ci dostęp do sprawdzonych sposobów i narzędzi, które nie tylko pomogą uporządkować Twoje priorytety, ale pozwolą pracować mądrzej, a nie ciężej.

Budowa networku

Będąc przedsiębiorcą, doskonale wiesz, jak wielką wartość ma precyzyjnie zbudowana sieć kontaktów. To inwestycja, która będzie procentować w przyszłości, wspierać Cię w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, klientów i doświadczeń. Z nami zrozumiesz prawdziwą wartość networku. 

Znalezienie sojuszników

Podążanie ścieżką przedsiębiorcy bywa samotną podróżą. W Zaprojektuj Swój Biznes łączymy Cię z ludźmi, którzy rozumieją tę drogę, chcą podzielić się swoją perspektywą i wysłuchać Twojej. Wspólnie łatwiej znaleźć rozwiązania dla problemów, osiągnąć pożądany cel lub zaplanować kolejny krok biznesowy. 

Digitalizacja biznesu

Różnorodność branż, które reprezentują członkowie ZSB, to nie tylko źródło zdywersyfikowanego postrzegania biznesu. To także możliwość znalezienia partnera do nowych projektów lub zaufanego wykonawcy usług. To idealna grupa dla szukających wsparcia przy digitalizacji lub wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych do firmy.

Korzyści z dołączenia do społeczności ZSB.

Oglądasz wcześniej niż inni

Chcemy Cię wyróżnić. Jako członek Zaprojektuj Swój Biznes zyskasz dostęp do przedpremierowych materiałów, rozmów z gośćmi i porad biznesowych. To Twój Fast Track do projektowania kolejnych sukcesów firmy. 

Dostajesz dostęp do niepublikowanych materiałów

Jedną z największych wartości Zaprojektuj Swój Biznes jest dostęp do treści, które nie pojawiają się nigdzie indziej. Nie znajdziesz ich w audycji, w żadnym z naszych formatów, czy na stronie ZSŻ. Chcąc dać możliwość zdobywania unikalnej wiedzy, nagrywamy dodatkowe materiały, z myślą o członkach ZSB. Znajdziesz w nich cenne porady, świeże spojrzenie na biznes, wyjątkowych gości i niekończące się pokłady inspiracji i motywacji do działania. 

Uczestniczysz w zamkniętych webinarach tematycznych

Jeśli wciąż mało Ci eksperckiej wiedzy, to platforma ZSB jest stworzona dla Ciebie. Podczas naszych webinarów, interesujące i doświadczone osoby specjalizujące się m.in. w nowych technologiach, psychologii biznesu, inwestycjach czy startupach, podzielą się swoją perspektywą, opowiedzą o napotkanych wyzwaniach i sukcesach. Posłuchasz o przyszłości poszczególnych branż, może nawet znajdziesz pomysł na kolejny dochodowy biznes.

Bierzesz udział w spotkaniach online z Maciejem

Specjalnie dla społeczności Zaprojektuj Swój Biznes, Maciej otwiera drzwi do swojego wirtualnego biura. Raz miesiącu, podczas dedykowanego calla na Zoom, grupa ZSB będzie mogła wymienić poglądy, zadać nurtujące pytania i produktywnie spędzić czas z Maciejem. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Otrzymasz dostęp do zamkniętego repozytorium materiałów edukacyjnych

Szukasz skondensowanej wiedzy eksperckiej? Będąc aktywnym przedsiębiorcą na pewno docenisz taką wartość i chętnie skorzystasz z naszego repozytorium wiedzy, które w zaawansowany sposób wesprze Twój biznes. Wybieraj spośród wielu interesujących kategorii, tematów i branż. Tylko dla społeczności Zaprojektuj Swój Biznes, przygotowaliśmy Akademię Zaprojektuj Swój Biznes, która jest doskonałym dopełnieniem wartości bycia członkiem grupy. 

Dostajesz zaproszenie do zamkniętej grupy SLACK

Dedykowana grupa na Slacku łączy członków Zaprojektuj Swój Biznes. Dzięki temu wygodnemu narzędziu, w prosty sposób można dzielić się inspiracjami, nieszablonowymi rozwiązaniami biznesowymi i nawiązywać nowe kontakty. 

Otrzymujesz niższe ceny w sklepie ZSB

Doceniamy Twoją obecność. Będąc członkiem naszej społeczności, otrzymasz niższe ceny na wszystkie produkty ze sklepu Zaprojektuj Swój Biznes. Oszczędzaj na zakupach, nie na wiedzy i rozwoju. 

Masz możliwość poznania gości audycji

Goście audycji często dopytują o możliwość interakcji z widzami i słuchaczami audycji. Postanowiliśmy zaprosić ich do społeczności Zaprojektuj Swój Biznes. Nie wszyscy mają czas i możliwość aktywnego udzielania się, niemniej dołączając do ZSB zyskujesz jedyna w swoim rodzaju możliwość poszerzenia swojego networku, o nadzwyczajne osoby, które mogłeś oglądać w wywiadach Macieja. Będąc przedsiębiorcą, na pewno docenisz korzyści, które mogą wyniknąć z takich kontaktów. 

Otrzymujesz wszystkie odcinki Newslettera Macieja

Zapisałeś się na Newsletter Macieja, ale nie chcesz czekać tydzień po tygodniu na kolejne treści? W ramach społeczności otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich treści, które przygotował Maciej dla swoich subskrybentów.

Najnowsze treści dostępne tylko dla Społeczności ZSB

Zaprojektuj Swój Biznes razem z nami!

Społeczność dostęp kwartalny

369 zł z VAT

 • Konto w serwisie zaprojektujswojbiznes.pl.
 • Dostęp do Materiałów Premium ZSB.
 • Dostęp do dodatkowych Materiałów Eksperckich ZSB.
 • Wszystkie odcinki Newslettera Macieja.
 • Dostęp do listy polecanych książek.
 • Zamknięta grupa SLACK.
 • Wirtualne spotkania z Maciejem.
 • Zniżki na  produkty w sklepie ZSB.
 • Dostęp do materiałów i unikalnych zniżek w Akademii Zaprojektuj Swój Biznes.
 • Kontakt z wybranymi gośćmi audycji ZSZ.
 • 3 miesiące dostępu, odnawiane automatycznie co kwartał.
 • Cena brutto, faktura VAT 23%

Chcesz oglądać materiały Premium bez pozostałych benefitów Społeczności?

Treści Premium dostęp miesięczny 

39 zł z VAT

 • Konto w serwisie zaprojektujswojbiznes.pl.
 • Dostęp do Materiałów Premium ZSB.
 • Dostęp do dodatkowych Materiałów Eksperckich ZSB.
 • Wszystkie odcinki Newslettera Macieja.
 • Dostęp do listy polecanych książek.
 • 1 miesiąc dostępu, odnawiany automatycznie co miesiąc.
 • Cena brutto, faktura VAT 23%

Treści Premium dostęp roczny

390 zł z VAT

 • Dostęp na 12 miesięcy w cenie 10.
 • Konto w serwisie zaprojektujswojbiznes.pl.
 • Dostęp do Materiałów Premium ZSB.
 • Dostęp do dodatkowych Materiałów Eksperckich ZSB.
 • Wszystkie odcinki Newslettera Macieja.
 • Dostęp do listy polecanych książek.
 • 12 miesięcy dostępu, odnawiane automatycznie co kwartał.
 • Cena brutto, faktura VAT 23%