Materiały po Konferencji Zaprojektuj Swój Biznes

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Przecież dosłownie chwilę temu planowałem konferencję Zaprojektuj Swój Biznes


Jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie zdobywać wiedzę, dzielić się doświadczeniami i nawiązywać nowe, wartościowe kontakty. Dziękuję za Twoje wsparcie, zaufanie i obecność.


Kliknij wideo po prawej, aby wysłuchać mojego podsumowania konferencji i dowiedzieć się co znajdziesz na tej stronie.

Oferty specjalne dla uczestników konferencji Zaprojektuj Swój Biznes 


Master Mind

Mastermind ZSB to spotkania, podczas których przedsiębiorcy tacy jak Ty, dzielą się doświadczeniami, wspierają w pokonywaniu wyzwań i znajdują rozwiązania do nurtujących ich problemów. 


Już dziś zarejestruj się do najbliższego naboru. Szczegóły, wraz z informacją o zniżce, otrzymasz po rejestracji.

Kurs Zarabiaj na  StarTupach

Naucz się mądrze inwestować w startupy i zbuduj portfel, który będzie zarabiał dla Ciebie przez lata.


Tylko dla uczestników konferencji Zaprojektuj Swój Biznes 20% zniżki (aż 2000 złotych) na zakup kursu. Zniżka naliczy się po wprowadzeniu w sklepie kodu: KURS20KONF

Społeczność ZSB

Korzystaj z dostępu do Społeczności Zaprojektuj Swój Biznes z 20% zniżką. Tylko dla uczestników konferencji dostęp roczny taniej o ponad 200 złotych. Użyj kodu: SPOLECZNOSC20K


Uzyskaj dostęp do wyselekcjonowanych treści, wyjątkowych webinarów, dedykowanej grupy SLACK. Korzystaj ze specjalnych członkowskich cen na wszystkie produkty w naszym sklepie. 

WspółpracA z maciejem i jego zespołem

Skorzystaj z zasobów wiedzy i doświadczenia Macieja i jego zespołu.


Zapisując się na konsultację, w formularzu podaj kod "Po Konferencji", aby otrzymać spersonalizowaną wycenę.

Oferty  partnerów konferencji 


Dołącz do EO

Dołącz do największej na świecie organizacji zrzeszającej przedsiębiorców, których firmy przekraczają 1 mln USD obrotu rocznie!

 
Wymiana wartościowej wiedzy, lokalne i międzynarodowe eventy z wybitnymi speakerami, dostęp do zamkniętych grup dyskusyjnych, wspólne wyjazdy, pasje i szczere rozmowy w gronie przedsiębiorców.


Najbliższa możliwość aplikowania do organizacji kończy się za 30 dni! Porozmawiaj z nami już dziś!
Kontakt: bartosz.leoszewski@eopoland.org

EBOOK: GOING GLOBAL - JAK ROZWINĄĆ BIZNES ZA GRANICĄ. KROK PO KROKU

Wzrost międzynarodowej ekspansji polskich przedsiębiorstw to jedna z najistotniejszych korzystnych zmian towarzyszących pandemii. Oddajemy w Wasze ręce Ebook, który systematyzuje informacje przydatne przy planowaniu ekspansji biznesu.

Co znajdziesz w ebooku:

  • praktyczne wskazówki, jak przygotować biznes do ekspansji, przeprowadzamy krok po kroku przez ten proces i dajemy narzędzia wspierające;
  • pokazujemy główne kryteria sukcesu i to, co sprawia, że ekspansja kończy się klęską;
  • prawo i podatki po zmianach w związku z Polskim Ładem – przedstawiamy, na co zwrócić uwagę, prowadząc rozwój;
  • wskazujemy różnice, wymagania i korzyści głównych rynków ekspansji.

RABATY NA ELITARNE SEMINARIA FIG POLSKA

Oferta seminariów biznesowych FIG Polska skierowana jest do właścicieli i zarządów firm.


Poziom EXECUTIVE MBA i Post EXECUTIVE.


Uczestnicy mogą rozwinąć i pogłębić wiedzę dotyczącą systemowego zarządzania wartością firmy, w tym skutecznych metod budowy i wdrożenia strategii przedsiębiorstwa, metod szybkiej poprawy wyników finansowych i efektywności, przywództwa, zarządzania projektami etc.


Rabat na elitarne seminaria FIG Polska dla Zarządów i TOP Managementu 300 zł z kodem KONF2805 do 30.09.2022

Zatrudnij wirtualnE Wsparcie

Jesteś zainteresowana / zainteresowany wirtualnym wsparciem, szukasz wirtualnej asystentki lub chcesz porozmawiać o takim rozwiązaniu, napisz!

Grupa MobileMed - zdrowie ma znaczenie

Grupa MobileMed to multidyscyplinarny, doświadczony, mobilny zespół ekspertów zdrowego stylu życia - m.in. fizjoterapeuci, psychologowie, lekarze, dietetycy, trenerzy biznesu. Naszą misją jest dotarcie do wszystkich potrzebujących oraz szerzenie idei zdrowego trybu życia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym - work life integration.


Działamy kompleksowo - od budowania świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, dzielenia się wiedzą ekspercką, umiejętności zadbania o siebie, relaksu po etap terapii w wymiarze fizycznym (fizjoterapeutycznym?) i psychicznym.


Przenosimy naszą aktywność również do środowiska biznesowego, wdrażamy programy prozdrowotne, zapewniając obopólne korzyści dla pracodawców i pracowników, w myśl zasady zdrowy pracownik to zdrowa firma.

SCOTWORK – ŚWIATOWY AUTORYTET W DZIEDZINIE NEGOCJACJI

Treningi organizowane przez Scotwork mają realny wpływ na Twój biznes już od pierwszego dnia. Aby stać się mistrzem w trudnej sztuce negocjacji, powinieneś przede wszystkim zaufać sobie, swoim umiejętnościom i być przekonanym, że podejmowane przez Ciebie decyzje i działania są właściwe.


W naszych treningach, prowadzonych w 29 językach na terenie 46 krajów, wzięły udział setki tysięcy menadżerów. Już ponad 45 lata pracujemy z organizacjami ze wszystkich sektorów i branż dostarczając wiedzę i narzędzia, dzięki którym każdy może zmieniać swoją zawodową rzeczywistość, rozwijać swoją firmę i zwiększać zyski.


Więcej na temat naszej oferty znajdziesz na naszej stronie www.scotwrok.pl