Newsletter #44 – 20 książek, które warto przeczytać więcej niż raz – moje sekretne zestawienie lektur.

Z książkami bardzo się lubię. Wersje papierowe elektroniczne, audiobooki - format nie ma znaczenia, gdy treści wnoszą wartość. Kiedyś stawiałem sobie za cel przeczytanie co najmniej 60 książek rocznie. Nawet ścigałem się ze znajomymi, kto przeczyta więcej. 

Od kiedy prowadzę audycję Zaprojektuj Swoje Życie, moi goście inspirują mnie do poznawania nowych tytułów. Nawet udostępniłem listę wszystkich polecanych pozycji w tym dokumencie: https://zaprojektujswojbiznes.pl/lista-ksiazek-juz-tu-jest/ 

Wraz z rosnącą ilością obowiązków i wprost proporcjonalnie malejącą ilością czasu przestałem skupiać się na tym, ile czytam. Zacząłem bardziej świadomie i wybiórczo podchodzić do kolejnych lektur. Szukam wartości, którą mogą wnieść w moje życie.

To, czym do tej pory się nie dzieliłem, to zestawienie wyjątkowych lektur, do których często wracam. Ich przekaz i zawarta w nich wiedza pomagają mi w:

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter


Zobacz także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}