Newsletter #43 – Corporate wellness – trend, który na stałe wpisuje się w wartości firmy.

Chyba nie odkryję Ameryki, stwierdzając, że im lepiej się czujemy, tym lepiej pracujemy. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, jak istotne jest dbanie o dobrostan psychiczny i fizyczny pracowników. Nie dziwi więc fakt, że trend nazywany corporate wellness zyskuje na popularności. 

Prowadzenie biznesu to nie tylko poprawnie rozpisane budżety, strategia, czy action plany. To także, a może przede wszystkim, zarządzanie ludźmi. Zarządzanie zespołami, które również uwzględnia dbanie o ich zdrowie i samopoczucie. Takie działanie zwiększa ich zaangażowanie i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. 

Chcą zgłębić temat corporate wellness i jego wpływu na biznes i zespoły poprosiliśmy o wsparcie partnera dzisiejszego newslettera - MobileMed, lidera w branży corporate wellness. Firmy, którą współtworzyłem z potrzeby dbania o moje zdrowie prawie siedem lat temu.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter


Zobacz także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}