Newsletter #4 – Rola inwestora w firmie

Czwarty odcinek newslettera Macieja Filipkowskiego - Rola inwestora w firmie.

Nieskromnie powiem, że jestem mistrzem w układaniu puzzli. Doprecyzuję, że nie chodzi o składanie krajobrazów z tryliona tekturowych kawałków (z których zawsze kilka się gubi). Moją ulubioną układanką są firmy. Dzięki dużemu doświadczeniu z korporacji, bardzo świadomie podchodzę do procesów, organizacji, tworzenia i ulepszania struktury, delegowania w biznesach.

W tym newsletterze chciałbym się z Tobą podzielić procesem który implementuję jako inwestor po wejściu do przedsiębiorstwa.

Temat wyboru firm, w które inwestuję nie tylko pieniądze, ale też czas, swoje umiejętności i zaangażowanie, omówię w jednym z kolejnych newsletterów.

Gdy opadnie już kurz, wzniecony do lotu podczas podpisywania wszystkich prawnych dokumentów i umów, to w końcu mogę zasiąść do układania. Zaczynam od przekręcania wszystkich kawałków puzzli, czyli [...]

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

inwestowanie, newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}