Newsletter #38 – Prokrastynacja

Super, że czytasz ten newsletter…ale czy nie powinieneś właśnie pisać raportu, zadzwonić do klienta, odpowiadać na maile, być na siłowni, przygotowywać prezentację lub spać? Oczywiście nie oceniam. Mnie też często zdarza się odkładać ważne rzeczy na później. Szacuje się, że z tym problemem mierzy się aż 1/4 społeczeństwa. W przypadku około 20% tych osób tendencja do odwlekania rzeczy na później znacząco wpływa na ich życie zawodowe, finansowe lub rodzinne.

To chroniczne odkładanie zadań na później ma nawet swoją nazwę: PROKRASTYNACJA

W tym newsletterze chciałbym przybliżyć Ci, skąd się bierze i jak sobie z nią poradzić. Od razu zaznaczam, że nie chcę w tym tekście zajmować się psychologicznymi aspektami tego zjawiska, gdyż są osoby, które znają się na tym dużo lepiej. Chcę natomiast podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami związanymi z prokrastynacją i jak ja sobie z nią radzę (lepiej lub gorzej). Możesz też spodziewać się grafik, które niezwykle trafnie nawiązują do tematu.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter, prokrastynacja


Zobacz także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}