Newsletter #3 – Od pracy na etacie do własnej firmy

Trzeci odcinek newslettera Macieja Filipkowskiego - Od pracy na etacie do własnej firmy.

Decyzje mają to do siebie, że trudno się je podejmuje, a jeszcze trudniej egzekwuje. W zasadzie to mogłoby być moje motto życiowe. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że o ile często byłem gotowy na zmianę, o tyle rzeczywistość jej zaimplementowania była procesem pełnym niespodzianek i zaskoczeń.

Chcąc przewrócić swoje życie życie do góry nogami, polecam zacząć prowadzić swoją firmę. W tym newsletterze przeprowadzę Cię przez proces projektowania przejścia z pracy na etacie do prowadzenia swojej firmy. Czy moje rady zmienią Twoją perspektywę na przebieg takiej zmiany? Możliwe. Czy ułatwią Ci życie, w tym pełnym wyzwań czasie? Bardzo prawdopodobne. A może uda mi się odwieść Cię od podjętej już decyzji? Niewykluczone.

Niezależnie od przebiegu wydarzeń, które będą miały miejsce po przeczytaniu tego tekstu, mam nadzieję, że przyczynię się do bardziej świadomego realizowania przez Ciebie celów.

Zacznijmy od początku. Od miejsca, w którym był Rafał Brzoska, Mark Zuckerberg czy Elon Musk.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}