Newsletter #25 – Hybrydowe życie przedsiębiorcy

Obecnie żyjemy w czasach, w których normą stały się spotkania przez aplikacje takie jak Zoom, praca z domu lub w trybie zmianowym (zwanym też hybrydowym) w biurze. Najbliższe tygodnie i miesiące ponownie wymogą na nas zmierzenie się ze skutkami kolejnej fali pandemii. Wygląda na to, że nie pożegnamy się z tym zjawiskiem zbyt szybko, a hybrydowy system pracy zostanie z nami na dłużej. Załoga ZSŻ od samego początku audycji tak pracuje.  Wynikało to z naszych licznych obowiązków poza programem, a z czasem po prostu stało się częścią naszej kultury.

Po raz kolejny w historii dziejów jesteśmy zmuszeni do dostosowania się do nowej rzeczywistości. Musimy zmienić nie tylko podejście, ale i sposób, w jaki funkcjonujemy w życiu prywatnym i służbowym. Poniżej kilka moich przemyśleń i tipów na tę nową rzeczywistość. Jak zwykle nie traktujcie ich jako rad, lecz jako sposób na rozszerzenie sposobów myślenia i działania. A oto i one:

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}