Newsletter #23 – Jak zadbać o swoje zdrowie i dlaczego warto zacząć już dziś

Całkiem niedawno miałem przyjemność wystąpić jako mówca na spotkaniu przedsiębiorców. Mówiłem do kilkudziesięcioosobowe grupy osób, które podziwiam. Osób, które prowadzą własne firmy, zatrudniają setki ludzi, inwestują, budują Polskę. Takie spotkania są dla mnie bardzo dużą inspiracją. Zawsze mogę się na nich czegoś nauczyć. Po prezentacji podczas sesji Q&A zadano mi pytanie, które utkwiło mi w pamięci i zainspirowało do napisania tego odcinka newslettera. Brzmiało ono:

Co, moim zdaniem, było największym błędem, który, jeśli byłoby to możliwe, chciałby naprawić?

Odpowiedź, niestety, była dla mnie oczywista - zadbałbym o swoje zdrowie od młodych lat. Jak to mawiają, w zdrowym ciele zdrowy duch. Nie mógłbym się bardziej zgodzić. Ciało, w którym istnieje nasza świadomość, potrzebuje troski. Należy mu się szacunek i opieka. Dzięki niemu możemy korzystać z ogromnego potencjału, jaki prezentuje przed nami świat. 

Temat wydał mi się na tyle interesujący, że postanowiłem podzielić się nim na SLACKu Społeczności Zaprojektuj Swój Biznes. Zaczęliśmy zastanawiać się co zrobić, aby przezwyciężyć niechęć, wewnętrznego lenia i zacząć regularnie dbać o zdrowie fizyczne. Ruszyliśmy z kanałem #zdrowie_i_długowieczność gdzie rozmawiamy o dietach, modnym ostatnio fastingu i o aktywności fizycznej. Dyskusja na ten ostatni temat ostatnio bardzo do mnie trafiła.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}