Newsletter #2 – Dlaczego warto prowadzić swój biznes

Drugi odcinek newslettera Macieja Filipkowskiego - Dlaczego warto prowadzić swój biznes.

Czeeeeść,

Kiedyś byłem jak Leonardo DiCaprio w filmie Titanic. Co prawda nie stałem na dziobie statku, deklarując swój status króla wszechświata do bezkresnego oceanu, ale miałem poczucie, że osiągnąłem szczyt. Były pieniądze, sukces, dobre garnitury, służbowe kolacje i dużo podróży.

Dziś piszę do Ciebie zza mojego domowego biurka, ubrany w moją ulubioną, spraną koszulkę Desigual. Wspomnienia firmowego życia wiszą na wieszaku w szafie, do której już od dawna nie zaglądam.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego zrezygnowałem z „prezesowania” na rzecz prowadzenia swojej własnej firmy. Może też stoisz przed takim wyborem. Rozważasz za i przeciw zmiany, która może wywrócić Twoje życie do góry nogami. Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy warto, to mam dla Ciebie odpowiedź.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

dlaczego warto prowadzić biznes, newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}