Newsletter #18 – Cechy dobrego przedsiębiorcy

Bycie lepszym, efektywniejszym czy mądrzejszym w jakiejkolwiek dziedzinie życia wymaga między innymi, zaangażowania, czasu, wiedzy i cierpliwości. Tak samo jest z byciem dobrym przedsiębiorcą. Chcąc osiągać sukcesy, mieć stabilność finansową i odnotowywać wzrost w biznesie, należy zwrócić uwagę na pewne obszary, w których warto się rozwijać. 

W dzisiejszym newsletterze opisuję cechy, które dostrzegłem w przedsiębiorcach aktywnie rozwijających swoje firmy i umiejętnie zarządzających nie tylko sobą, ale też swoimi zespołami. Jest ich siedem, ale to raczej przypadek. Moim celem nie jest wytłaczanie w Ciebie tego, CO masz myśleć, lecz pokazanie tego, JAK możesz myśleć, aby być bardziej przedsiębiorczym. Także polemika z poniższymi punktami jest jak najbardziej mile widziana.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie.Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego.Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.

TaGI

newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}