Newsletter #17 – Dlaczego przestałem zarządzać swoim czasem

W tym newsletterze nie powiem Ci o kolejnym odkrywczym narzędziu do zarządzania Twoim czasem. Podpowiem natomiast, jak możesz zmienić perspektywę, tak aby zoptymalizować rezultaty swojej pracy. 

Lee Iacocca w latach 80. udzielił wywiadu, podczas którego powiedział, że podejmuje tylko kilka decyzji w roku. Zaskoczony reporter zapytał, to dlaczego tyle zarabia, skoro tak mało pracuje. Iacocca odparł, że są to decyzje, od których zależy przyszłość firmy i zazwyczaj się nie myli. 

Oczywiście nie każdy z nas może być jak twórca legendarnego Mustanga, prezes Forda, a potem Chryslera. Możemy natomiast bardziej świadomie spojrzeć na to, co daje nam zdolność do pracy, czyli na naszą energię. Zwiększanie zasobów jest najlepszym sposobem na szybsze i bardziej efektywne działanie. Ludzie sukcesu to ludzie pełni energii.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie.Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego.Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.

TaGI

newsletter


Zobacz także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}