Newsletter #12 – Work-life integration

Dwunasty odcinek newslettera Macieja Filipkowskiego - Work-life integration.

Jedno z najbardziej wyświechtanych haseł w biznesie?

WORK-LIFE BALANCE

Słyszałem o nim na studiach, gdy pracowałem w Dellu, a nawet podczas mojego MBA na INSEADzie. Różnej maści guru wmawiali nam, że tylko poprzez utrzymanie tej mitycznej równowagi, jesteśmy w stanie osiągnąć biznesowe i osobiste szczęście, poczuć, że żyjemy na 100% i nie marnujemy danego nam czasu.

Według mnie, takie myślenie prowadzi do ogromnej frustracji. A przynajmniej tak było w moim przypadku. Dwoiłem się i troiłem, żeby znaleźć złoty środek, który pozwoli mi być świetnym pracownikiem, liderem, partnerem, rodzicem i do tego realizować moje pasje i zainteresowania. Poniosłem sromotną porażkę na tym polu.

W tym newsletterze chciałbym Ci przedstawić alternatywny sposób myślenia, który odkryłem stosunkowo niedawno. Co więcej, okazało się, że nieświadomie stosuję go już od dłuższego czasu.

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie.Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego.Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.

TaGI

newsletter


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}