Newsletter #1 – Dlaczego warto projektować swój biznes

Pierwszy odcinek newslettera Macieja Filipkowskiego - Dlaczego warto projektować swój biznes.

Ponoć większość z nas sprawdza social media i czyta newslettery…w toalecie. Nie wiem gdzie się aktualnie znajdujesz, ale uwzględniając statystyki, to szykuje się niezła anegdota o początkach sukcesu Twojego biznesu.

Niezależnie od etapu ścieżki przedsiębiorcy, na jakim się znajdujesz, na pewno stawiasz czoła różnym problemom. Może nie wiesz od czego zacząć, czujesz wypalenie, brakuje pieniędzy na rozwój lub całe to przedsięwzięcie przestało sprawiać Ci radość.

A może chcesz sprzedać swój biznes, otworzyć kolejny lub skalowanie i wzrost firmy wymyka się spod Twojej kontroli. Moim celem jest przekazanie wiedzy, narzędzi i wskazówek, niezbędnych do tego aby:

  • Być bardziej przedsiębiorczym (i co to w ogóle znaczy)
  • Świadomie projektować swój biznes
  • Rozwiązywać problemy, które w biznesie się pojawiają, niezależnie od etapu, na którym jesteś Ty lub Twoje przedsiębiorstwo.

Z doświadczenia wiem, że jednym z pierwszych kroków, które prowadzą do efektywnego prowadzenia i rozwijania biznesu jest PLANOWANIE. Trzy elementy składowe tego procesu to:

Aby zobaczyć pełną treść newslettera, możesz zasubskrybować go na tej stronie. Otrzymasz wtedy jeden odcinek tygodniowo, począwszy od pierwszego. Chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich odcinków newslettera? Rozważ dołączenie do naszej społeczności. Jesteś już z nami? Zaloguj się, aby czytać dalej.


TaGI

cash flow, newsletter, projektowanie biznesu


Zobacz także

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz

Inwestowanie w wartość – historia i strategie inwestycyjne Warrena Buffetta – Piotr Żółkiewicz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}