Życie po Exicie

Zaprojektuj Swój Biznes
Nagranie
Nagranie
Konferencja ZSB 2022
1 Treść
0% Nie rozpoczęty
Szczegóły: Życie po Exicie

Sprzedałeś firmę, wycofałeś się z działań operacyjnych…co dalej? Czy wiesz, jak zarządzić finansami, czasem i nowym etapem swojego życia? Podczas konferencji Zaprojektuj Swój Biznes nasi eksperci powiedzieli, jak zorganizować dalszą karierę po wyjściu z firmy i jakich błędów się wystrzegać na tym idealizowanym etapie ścieżki przedsiębiorcy.

W nagranym materiale znajdziesz:

? analizę zmian, które zachodzą w życiu przedsiębiorcy po sprzedaży firmy
? przykłady najczęstszych błędów popełnianych przez przedsiębiorców po exicie i jak ich uniknąć
? praktyczne wskazówki, jak nie zaprzepaścić poexitowych funduszy
? strategie na przemyślane lokowanie pieniędzy, na które ciężko pracowałeś przez całe życie
? omówienie działań, które przygotują Ciebie, Twoją rodzinę i systemy, które Cię otaczają do życia po exicie
? zwięzłe case study “życia po exicie” naszych prelegentów i ich klientów
? zasady, według których warto dobierać doradców do zarządzania Twoim majątkiem
? podpowiedzi, na co zwrócić uwagę przy planowaniu dalszej kariery biznesowejPOZNAJ PRELEGENTÓW

Dr Anna Maria Panasiuk
WEALTH ADVISOR

Posiada 20-letnie doświadczenie w kompleksowej ochronie majątku rodzin polskich i europejskich. Wdrażała jako pionier struktury Family Office na rynku polskim. Przeprowadza zamożne rodziny przez międzypokoleniowe sukcesje. Jest powiernikiem majątku prywatnych klientów, którym doradza w zabezpieczeniu oraz zarządzaniu aktywami prywatnymi, chroniąc je przed stratą. Strategicznie doradza w sprawach finansów, pomagając mnożyć pieniądze i wykorzystując najbezpieczniejsze międzynarodowe instrumenty bankowości inwestycyjnej. Łączy kompetencje finansowe, prawne oraz biznesowe, wspiera w procesach negocjacji rodzinnych oraz biznesowych.

Swoje międzynarodowe doświadczenie budowała wspierając polskie przedsiębiorstwa wychodzące na rynki zagraniczne, reprezentując ich w negocjacjach z kontrahentami w Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wchodzie oraz Europie Centralnej. Wspiera również ekspansję polskich spółek, zakładając międzynarodowe struktury handlowe i holdingowe w Europie oraz na świecie. Obecnie przeprowadza rodziny, dobierając najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze zagraniczne lokalizacje dla klientów oraz członków ich rodzin. Więcej www.annamariapanasiuk.com

Maciej Noga
Przedsiębiorca, inwestor i ekspert HRTech

Współzałożyciel Grupy Pracuj, obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej i Partner Zarządzający Funduszu Innowacyjnego Pracuj Ventures. Specjalista w dziedzinie HRTech.
Inwestuje, zasiada w radach nadzorczych i doradczych spółek z tego sektora oraz doradza zarządom dużych korporacji. Występuje na konferencjach jako mówca, jest również członkiem Speakers Office Digital University. Porusza tematykę przyszłości pracy, innowacji i technologii w HR oraz kompetencji przyszłości liderów i pracowników. Współtwórca i Partner funduszy typu „angel investment” – HedgeHog Fund i Ataraxy Ventures.

Członek Rady Nadzorczej funduszu MOC. Jest również współzałożycielem i Partnerem Valores, pierwszego w Polsce funduszu venture philanthropy. Jako Business Angel w 2020 roku zainwestował między innymi w Therapify, JutroMedical, Senuto, Versum/Booksy, Sundose, Uncapped, SonarHome, Network Perspective oraz Worksmile.


Andrzej Nedoma
Członek Entrepreneurs’ Organization Poland – polskiego oddziału największej światowej organizacji przedsiębiorców

Andrzej Nedoma jest współzałożycielem i byłym prezesem spółki XTRF Management Systems, będącej globalnym dostawcą platformy do zarządzania i automatyzacji projektów tłumaczeniowych w biurach tłumaczeń i korporacjach. We wrześniu 2021 zrealizował 100% exit do funduszu Private Equity z Los Angeles – K1 Investment Management.

Wcześniej rozwijał i zarządzał Biurem Tłumaczeń LIDO-LANG, które w roku 2016, po wielu latach dynamicznego rozwoju, sprzedał grupie Sepro Group z Hiszpanii, będącej jednym z największych biur tłumaczeń na świecie.

Obecnie pracuje jako Doradca Zarządów oraz Coach Personalny dla przedsiębiorców z Europy, Ameryki Północnej i Australii. Płynnie mówiąc w 4 językach często występuje jako prezenter, szkoleniowiec z tematów dot. biznesu i zarządzania oraz jako trener sprzedaży. W życiu prywatnym - wychowuje już prawie 3 córki i uprawia triathlon.

Zaprojektuj Swój Biznes

W panelu udział biorą:

  • Dr Anna Maria Panasiuk - Wealth Avisor
  • Maciej Noga - Przedsiębiorca, inwestor i ekspert HRTech
  • Andrzej Nedoma - Członek Entrepreneurs’ Organization Poland
  • Maciej Filipkowski - ZSZ.media

Gotowy na kolejną lekcję?