• Kursy
  • /
  • Zaprojektuj swój innowacyjny wzrost

Zaprojektuj swój innowacyjny wzrost

Magdalena Burzyńska
Nagranie
Nagranie
Konferencja ZSBW 2023
1 Treść
0% Nie rozpoczęty
Szczegóły: Zaprojektuj swój innowacyjny wzrost

Większość firm prowadzi działalność badawczo-rozwojową, jednak nie wszystkie korzystają z zewnętrznych źródeł finansowania innowacji i rozwoju biznesu.

Czy wiesz, że odpowiednie wykorzystanie instrumentów wsparcia innowacyjności może stać się katalizatorem rozwoju Twojej firmy?

Podczas prelekcji dowiesz się, jak łączyć dostępne rozwiązania, aby zyskać maksymalne korzyści dla Twojego biznesu.

Wspólnie przejdziemy przez mapę instrumentów wspierających rozwój
innowacyjności, od ulgi podatkowej na badania i rozwój, przez pozostałe ulgi proinnowacyjne, aż po dotacje.

Magdalena Burzyńska

Z Ayming (dawniej Alma Consulting Group) związana od ponad 18 lat. Pierwsze 7 lat spędziła we Francji, gdzie zajmowała się wdrażaniem nowych usług konsultingowych na rynkach międzynarodowych.Pracowała między innymi z Hiszpanią, Włochami, Wielką Brytanią, Belgią i Niemcami, pozostawiając po sobie dobrze zakorzenioną kulturę innowacji i kilka dodatkowych usług do tej pory znajdujących się w portfolio firmy. Od 2011 roku nadaje strategiczny kierunek Ayming Polska. Zapewnia klientom profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania innowacji (m.in. ulgi proinnowacyjne, dotacje). Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zarządzania na Université Paris Dauphine, a także General Management Program w Harvard Business School w Bostonie.

Gotowy na kolejną lekcję?