• Kursy
  • /
  • Pricing oparty na wartości

Pricing oparty na wartości

Maciej Wilczyński
Nagranie
Nagranie
Konferencja ZSBW 2023
1 Treść
0% Nie rozpoczęty
Szczegóły: Pricing oparty na wartości

Każdy z nas jest domorosłym ekspertem jeśli chodzi o ceny. To trochę jak z polityką i polską reprezentacją. W końcu codziennie kupujemy chleb, tankujemy samochód, korzystamy z wielu usług. Widzimy różne ceny przynajmniej kilkanaście razy dziennie, więc czujemy się kompetentni, by wyznaczać je we własnych firmach.

Tyle że niestety to nie takie proste. Wpadamy w pułapki błędów poznawczych, nie umiemy wycenić swoich usług, próbujemy korzystać z konkurencji, być może nawet liczymy koszty. Nie skupiamy się jednak na najważniejszym - na wartości.

Podczas prezentacji dr Maciej Wilczyński opowie o tym, dlaczego warto zainteresować się swoimi cenami, gdzie szukać wiedzy oraz inspiracji w tym temacie oraz jak zmierzyć się z kluczowym wyzwaniem: ile powinienem kasować za swoje usługi, by w pełni odpowiadały tworzonej przeze mnie wartości dla klienta?

Maciej Wilczyński

Ekspert z zakresu pricingu B2B, monetyzacji i strategii sprzedaży komunikujących wartość. W ciągu ostatniego roku zrealizował ponad 40 projektów doradczych w Europie.Przed założeniem Valueships pracował w McKinsey & Company, głównie w branżach TelCo, software oraz banking. Ukończył doktorat z zakresu pricingu w start-upach SaaS na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie również wykłada.

Gotowy na kolejną lekcję?